One Hand = €100 cash game kredit!

Každý utorok si môžeš prísť posilniť svoj cash game bankroll na Cash Game Flip & Go turnaj! Flip & Go je medzi hráčmi pokru veľmi obľúbený. Ak s hraním turnajov Flip & Go nemáš žiadne skúsenosti, tu je niekoľko základných informácií.

Princip hry je veľmi jednoduchý. Na Flip & Go Cash Game turnaji sa odohrá iba jedna ruka a víťaz berie všetko! Každý hráč dostane svoje dve hole cards rozdané dealerom face down a následne je vyložený flop. Na flope každý hráč otočí jednu dobrovoľne zvolenú kartu. Začína sa prvým hráčom od buttonu v smere hodinových ručičiek (SB/BB/UTG atď.). Následne je dealerom vyložený turn a river. Po vyložený poslednej karty musia všetci hráči otočiť svoju druhú kartu. Vyhravajúca kombinácia berie celý pot.

Na našich utorokových Cash Game Flip & Go máš možnosť za €10 vyhrať cash game kredit v hodnote €100, ktorý môžeš automaticky ihneď využiť na cash game hru! Minimálny počet hráčov na spustenie CG Flip & Go turnaja je 8 aktívnych hráčov. Vyhraný CG kredit je dovolené preniesť na inú osobu, avšak musí byť využitý v danom dni kedy bol hráčom vyhraný vo Flip & Go turnaji. Ak v danom dni neprebieha CG hra, kredit bude automaticky prenesený do druhého hracieho dňa. Ak kredit nie je využitý za daných podmienok nárok na ďaľšie využitie prepadá.

Similar Posts